Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Magazynier
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0423
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-przyjmowanie dostaw-rozkładanie towaru-utrzymywanie porządku i czystości w magazynie-uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braku nadwyżek ilościowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Burzenin
  • Umiejętność segregowania towarów, sprawdzania zasobów.Zdolność zamawania towarów.Dbałość o terminy ważności.Nauka na kasie fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Kolonia Wola Zaradzyńska
  • załadunek oraz rozładunek towarów, ciężka praca fizyczna, kontakt z kierowcami rosyjskojęzycznymi (z Gruzji i Kazahstanu).Umowa o pracę na okres 3 lat, 20 godzin w tygodniu, od poniedziałku...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • przyjmowanie towaru na magazynie, prowadzenie ewidencji magazynowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak

  • Dodane: wczoraj

ZMB CAPITAL Spółka z o.o.

łódzkie / Kutno
  • miejsce pracy: Kutno ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa procesów magazynowych oraz produkcyjnych WYMAGANIA: wykształcenie minimum zawodowe gotowość podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym...

  • Dodane: wczoraj