Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Magazynier
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/22/0589
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów, prace pomocnicze na magazynie.Umowa o pracę na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp.j

łódzkie / Łódź
  • Opis stanowiska: Przyjmowanie i kontrola dostaw na podstawie dokumentów dostawy, Rozładunek ręczny kontenerów Prawidłowe ustawianie towarów w polach odkładczych, na regałach wysokiego...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stażu w ramach RPO WŁ (dla osób powyżej 29 roku życia) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2022-05-19

PEKAES Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny...

  • Dodane: 2022-05-19

BEL-POL

łódzkie / Łódź
  • Rozładowywanie dostaw, Praca z dokumentami, Kompletowanie zamówień, Dbanie o porządek w miejscu pracy, Załadunek aut towarem. Zaangażowania w powierzone obowiązki, Uczciwości i sumienności w...

  • Dodane: 2022-05-19