Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Magazynier
Miejsce pracy: Dalików
Numer: StPr/22/0245
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie/wydawanie dostaw, obłsługa urządzeń i maszyn do ciącia profili, prace magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Obsługa elektronarzędzi. Mile widziane doświadczenie. Może być osoba do przyuczenia.

Miejsce pracy:

Dalików


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Burzenin
  • Umiejętność segregowania towarów, sprawdzania zasobów. Zdolność zamawania towarów. Dbałość o terminy ważności. Nauka na kasie fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Chąśno
  • staż zawodowy RPO do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa magazynu, kierowanie wózkiem widłowym- dowożenie komponentów na produkcję- prace magazynowe ( załadunek, rozładunek )Zmianowość: trzy zmianyGodzina pracy 06:00-14:00; 14:00-22:00;...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Wydawanie i przyjmowanie towaru, dowóz do klienta. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: wczoraj