Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Magazynier
Miejsce pracy: Lipce Reymontowskie
Numer: StPr/22/0382
OBOWIĄZKI:
PRACA W MAGAZYNIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: wózki jezdne

Miejsce pracy:

Lipce Reymontowskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

łódzkie / Kuśnie
  • Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw towarów Dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru Kompletacja i wydanie zamówienia klientów zgodnie z...

  • Dodane: wczoraj

GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

łódzkie / Sieradz
  • Obowiązki: Realizacja dostaw do klientów Global Food Hygiene Przyjmowanie dostaw towarów Dbanie o porządek na stanowisku pracy, powierzone mienie i bezpieczeństwo towaru Kompletowanie i...

  • Dodane: wczoraj

Polski Tytoń S.A.

łódzkie / Łódź
  • Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia średniego doświadczenia na stanowisku uprawnień na wózek widłowy

  • Dodane: 2022-08-11

PrismaWorx Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Holandia KRAZ: 23700 Co zyskujesz: Wynagrodzenie 11,68 euro brutto + dodatki Dodatek dla kierowców 5 euro dziennie Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy; Możliwość...

  • Dodane: 2022-08-10