Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Smolice
Numer: StPr/22/1637
OBOWIĄZKI:

Kompletacja towaru i przygotowywanie zleceń dla Klientów; potwierdzanie ruchów palet przy użyciu skanera; dbałość o powierzony sprzęt oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa skanera
Uprawnienia: dyspozycyjność, uczciwość.

Wymagania inne:

Zaangażowanie, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie Gotowość do pracy zmianowej. Praca od poniedziałku do niedzieli w wymiarze 40 godzin tygodniowo w godzinach 06:00-06:00 Umiejętności obsługi skanerów Motorola MC9090 oraz Zebra MC9300. Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na oferowanym stanowisku. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu