Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Magazynier
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/23/0034
OBOWIĄZKI:
Przyjęcie wyrobu gotowego,kontrola ilościowa i jakościowa,rejestracja wyrobu i opakowań w systemie,nadanie nr SSCC,ważenie i etykietowanie palet.Praca w systemie SAP i SWR. Przygotowanie towaru w/g list pobrań i realizacja zamówień-kompletacja. Prawidłowe i rzetelne wypełnianie dokumentów magazynowych. Właściwe oznakowanie towaru i kontrola towaru zapakowanego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

zezeolenie do prowadzenia wózków jezdniowych unoszących z napędem elektrycznym lub zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych,książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie