Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/20/1704
OBOWIĄZKI:
załadunek i rozładunek sortowanie paczek kurierskich,obsługa skanera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dobra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
łódzkie / Żeromin
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu. Przygotowywanie towarów do wysyłki. Bieżące monitorowanie zapasów magazynowych.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...

  • Dodane: wczoraj
Spedimex Sp. z o.o.
łódzkie / Stryków
  • załadunek oraz rozładunek towarówkompletacja zamówienie przy pomocy wózka widłowego unoszącegopreparacja produktów na paletyobsługa wózków widłowych oraz skanera/komputeraczynności...

  • Dodane: wczoraj
Klient portalu Praca.pl
łódzkie / Pabianice
  • Wydawanie, układanie i przyjmowanie towarów.Doświadczenie na podobnym stanowisku.Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego.Osoby tylko z okolic Pabianic. 

  • Dodane: wczoraj
Spedimex Sp. z o.o.
łódzkie / Stryków
  • przyjęcie / wydanie towarupakowanie / towarówkontrola jakościskanowanie towaruczynności związane z utrzymaniem magazynuzachowanie norm i standardów BHPgotowości do pracy w systemie...

  • Dodane: wczoraj