Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Magazynier
Miejsce pracy: Kisiele
Numer: StPr/21/1570
OBOWIĄZKI:
-rozładunek dostaw i przyjęcie towaru,-prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,-kontrola stanów magazynowych,-załadunki,-dbałość o powierzony towar i mienie firmy,Miejsce pracy: Piaski/Kisiele obok Piotrkowa Trybunalskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

WYMAGANIA:uprawnienia na wózki widłowe UDT,doświadczenie w pracy na magazynie,dyspozycyjność, gotowość do pracy fizycznej, umiejętność pracy w zespole.FIRMA OFERUJE:przyuczenie do samodzielnej pracy na stanowisku, przyjazne środowisko pracy, narzędzia, możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym.

Miejsce pracy:

Kisiele

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim