Praca: Magazynier


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Magazynier
Miejsce pracy: Żeromin
Numer: StPr/21/1168
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu. Przygotowywanie towarów do wysyłki. Bieżące monitorowanie zapasów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Żeromin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Smardzewice
  • obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o ekspozycję towaru, dbanie o porządek na sali Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Sójki
  • Naprawa kół, wymiana opon. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Dobrzelin
  • operator wózków widłowych w cukrowni Dobrzelin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

łódzkie / Malków
  • pielęgnacja zieleni, wykonywanie prac na zewnątrz w otoczeniu budynku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: 2021-09-17