Praca: Magazynier

Ogłoszenie numer: 3667353, z dnia 2020-09-21

CANPOLAND S.A.

CanPoland S.A. jest firmą farmaceutyczną zajmującą się przepakowaniem i magazynowaniem produktów leczniczych na zlecenie.

Magazynier

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Obsługa magazynu w wytwórni farmaceutycznej
  • Przyjmowanie dostaw materiałów wyjściowych i materiałów opakowaniowych do magazynu
  • Magazynowanie towarów w odpowiednim miejscu zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Zgłaszanie przełożonemu wszystkich rozbieżności stanów magazynowych
  • Kwartalne sprawdzenie fizycznych stanów magazynowych
  • Wydawanie materiałów na produkcję
  • Wydawanie produktów końcowych z magazynu
  • Prowadzenie na bieżąco zapisów ze wszystkich ruchów magazynowych
  • Opracowanie dokumentacji magazynowej zgodnie z wymaganiami GMP, Prawa Farmaceutycznego oraz wewnętrznymi procedurami
  • Zgłaszanie zaistniałych odchyleń oraz udział w wyjaśnieniu przyczyny powstałego odchylenia i w realizowanych działaniach naprawczych i/lub zapobiegawczych
  • Utrzymanie urządzeń i sprzętu w czystości i prawidłowym stanie technicznym
  • Przestrzeganie zasad właściwego przemieszczenia materiałów i produktów w obszarze Wytwórni, zgodnie z zasadami opisanymi w wewnętrznej procedurze, przestrzeganie zasad zabezpieczenia dostępu do pomieszczeń magazynowych
  • Systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, umiejętności i wiedzy w zakresie wykonywanej pracy
  • Udział w audytach, inspekcjach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Ścisła współpraca z innymi działami
  • Przestrzeganie zasad GMP i GDP

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia