Praca: Malarz

Ogłoszenie numer: 4656496, z dnia 2021-05-31

outsourcing pracowniczy

Malarz

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Praca głównie polega na malowaniu natryskowym ścian i piaskowaniu w wewnątrz i na zewnątrz budynku. Dodatkowo malujemy framugi okienne, drzwi i sufity.

Wymagania

  • znajomość obsługi agregatu malarskiego
  • umiejętność piaskowania ścian
  • umiejętność malowania natryskowego
  • podstawowa znajomość prac wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynku z zakresu malowania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • pracę na terenie Holandii
  • atrakcyjną stawkę godzinową (w zależności od doświadczenia)
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym(umowa o pracę)
  • terminowe wypłaty
  • możliwość zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • umowa ZUS
  • praca od zaraz
  • możliwość urlopów i zjadów do Polski
  • uposażenie robocze
  • bezpłatne pakiety medyczne dla pracownika
  • przejazdy do i z miejsca pracy