Praca: Manewrowy

Manewrowy

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Łodzi w obszarze Usług Bocznicowych.

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie prac manewrowych przy zestawianiu wagonów w składy pociągowe
  • Sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, obsługa zwrotnic i wykolejnic
  • Zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem
Profil kandydata:
  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko manewrowego
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku manewrowego
Oferujemy:
  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą