Manikiurzystka

2024-04-02

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie stanu skóry kończyny górnej i paznokci.Mycie i dezynfekowanie skóry kończyny górnej. Wykonywanie złuszczania skóry kończyny górnej różnymi metodami.Wykonywanie masażu kończyny górnej.Parafinowanie dłoni.Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych kończyny górnej zgodnie z aktualnymi trendami.Korygowanie kształtu i skracanie paznokci.Usuwanie martwego lub zbędnego naskórka różnymi technikami (cążkową, biologiczną).Zdobienie paznokci różnymi technikami.Udzielanie porad z zakresu pielęgnacji domowej kończyny górnej i paznokci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane