Praca: Manikiurzystka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/1347
OBOWIĄZKI:

nauka przygotowania stanowiska pracy zgodnie z przepisami bhp, nauka opracowywania

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • - wykonywanie manicure, pedicure, - henna, wosk, regulacja Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - zabiegi na twarz, skórę- peelingi chemiczne, kwasowe- maski alginatowe- masaż ciała, twarzy- depilacja ciała[Umowa zlecenie] do 31.12.2021[Godziny pracy] 9 -12 / 13-17 Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • zabiegi pilęgnacyjne twarzy, manicure, pedicure, depilacja, zabiegi na całe ciało, endermologia, henna brwi i rzęs Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne:...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • stylizacja paznokci,rzęs, brwi; pedicure; makijaż pernamentny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 -...

  • Dodane: 2021-11-25