Praca: Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2171
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie manicure (tradycyjny i hybrydowy) oraz pedicure - zdobienie paznokci i przedłużanie paznokci przy użyciu żelu - wykonywanie manicure i pedicure z wykorzystaniem frezarki Umowa zlecenie na okres: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętności wykonywania manicure i pedicure - umiejętność przedłużania paznokci i zdobienia paznokci - sumienność - chęć do pracy - umiejętność obsługi frezarki

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi