Praca: Manikiurzystka


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0188
OBOWIĄZKI:
pielegnacja i upiększanie dłoni oraz stylizacja paznokci (POWER do 30 r.ż)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: STYLIZACJA PAZNOKCI

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Manicure, pedicure klasyczny i hybrydowy, stylizacja brwi/ henna, zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne twarzy i ciała. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: wczoraj

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

łódzkie /
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykonywanie drobnych zabiegów kosmetycznych praca w recepcji SPA wykształcenie kosmetyczne wysoka kultura osobista zaangażowanie w...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Łask
  • wg programu stazu, PO WER dla ośób do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: studium kosmetyczne lub kursy kosmetyczne

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • staż zawodowy ALGORYTM do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2022-05-23