Praca: Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Manikiurzystka
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0510
OBOWIĄZKI:
wykonywanie stylizacji manicure i pedicure, odbieranie telefonów służbowych, umawianie i potwierdzanie wizyt, dezynfekcja , sterylizacja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej