Praca: Masażysta


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Masażysta
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/1484
OBOWIĄZKI:
wykonywanie masaży.Umowa o pracę 1/4 etatu na okres 12 miesięcy, praca od poniedziałku do niedzieli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne


Wymagania inne:

wymagana umiejętność wykonywania masaży.

Miejsce pracy:

Pabianice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie masażuUmowa o pracę na czas określony: 3 lata. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: - wymagany dyplom ukończenia zawodowego kursu...

  • Dodane: 2021-12-03

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z pacjentem; wyjaśnianie zasad i technik podstawowych metod masażu; wyjaśnianie wpływu fizykoterapii i kinezyterapii na organizm człowieka. Wymagania...

  • Dodane: 2021-11-17