Praca: Maszynista Chłodniczy

Dołącz do zespołu Firmy ROLDROB S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

OBECNIE SZUKAMY KANDYDATA NA STANOWISKO

Maszynista Chłodniczy
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny system płacowo-premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów (nieoprocentowane pożyczki, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, dopłaty urlopowe, wczasy pod gruszą, itp.)
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszynowni chłodniczej, sprężarek amoniakalnych, silników, zaworów bezpieczeństwa i instalacji
  • Nadzór nad pracą maszyn oraz zapewnienie płynności produkcji
  • Nadzór nad zapewnieniem właściwych temperatur na halach produkcyjnych
  • Usuwanie awarii, zgłaszanie zagrożeń wynikających z eksploatacji urządzeń
  • Wykonywanie prac remontowych i konserwacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie/zawodowe techniczne elektryczne, mechaniczne, instalator sieci
  • Uprawnienia elektroenergetyczne będą dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez NaturAgra Drób Szlachetny sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.”
Administratorem Danych Osobowych jest NaturAgra Drób Szlachetny sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172”.Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.