Mechanik / elektromechanik

2024-02-02

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Złoczew

Miejsce pracy: Złoczew
Numer: StPr/24/0081
OBOWIĄZKI:
Montaż i demontaż oraz naprawa rozruszników i alternatorów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)
Zawód: Elektromechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: naprawa rozruszników i alternatorów

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Złoczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Powiązane