Praca: Mechanik - elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Mechanik - elektryk
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5341
OBOWIĄZKI:

- usuwanie awarii maszyn i urządzeń - wykonywanie planowych czynności serwisowych i remontowych - konserwacja urządzeń - wykrywanie i usuwanie usterek - nadzorowanie magazynu części zamiennych maszyn

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: inżynier elektryk

Wymagania inne:

- staż pracy: min. rok - branża Automotive - uprawnienia SEP - eksploatacja

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi