Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

2024-03-21

Praca.pl Sp. z o.o.

Łódź

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Diagnozowanie awarii z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki
    Wykonywanie przeglądów i modernizacji oraz napraw zgodnie z harmonogramem i zgłoszeniami
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne mile widziane o kierunku: mechanik, mechatronik, elektromechanik
  • Praktyczna wiedza z obszaru mechaniki, pneumatyki, hydrauliki przemysłowej
  • Umiejętność diagnostyki maszyn oraz wykonywania prac przeglądowych
  • Znajomość rysunku technicznego
Mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice, zwyżki
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Kursy podnoszące kwalifikacje
  • Odzież ochronną

Powiązane