Praca: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/22/1089
OBOWIĄZKI:

- ORGANIZOWANIE STANOWISKA PRACY, W TYM PRZESTRZEGANIE ZASAD BHP I PPOŻ. I OCHRONY ŚRODOWISKA - MONTOWANIE I URUCHAMIANIE MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH NA STANOWISKU PRACY - DIAGNOZOWANIE PRZYCZYN AWARII MASZYNY LUB URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWEGO - DEMONTOWANIE ZESPOŁÓW LUB PODZESPOŁÓW MASZYN LUB URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - SELEKCJONOWANIE CZĘSCI USZKODZONEGO ZESPOŁU LUB PODZESPOŁU MASZYNY, URZĄDZENIA - NAPRAWIANIE MASZYNY POPRZEZ REGULOWANIE, WYMIANĘ LUB DOROBIENIE CZĘŚCI - MONTOWANIE PODZESPOŁÓW LUB ZESPOŁÓW MASZYN LUB URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH PO NAPRAWIE

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA: MILE WIDZIANY KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY W ZAKRESIE KWALIFIKACJI M.17.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie