Praca: Mechanik maszyn

Nowopack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma produkująca puszki aerozolowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik maszyn
Miejsce pracy: Ozorków
Zadania:
  • Naprawa i konserwacja linii produkcyjnej puszek aerozolowych.
  • Kontrola maszyn i parametrów produkcyjnych puszek aerozolowych.
  • Remont linii produkcyjnej puszek aerozolowych.
  • Przestrzeganie zasad ochrony pracy i przepisów przeciwpożarowych. podczas eksploatacji maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilności płac i warunków zatrudnienia.
  • Pakiet socjalny.
  • Szkolenie zawodowe i rozwój.
  • Zapewniamy odzież roboczą i sprzęt.
  • Przyjazny zespół i praca w rozwijającej się firmie.