Mechanik pojazdów samochodowych

2024-05-21

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Jadwichna

Miejsce pracy: Jadwichna
Numer: StPr/24/0189
OBOWIĄZKI:
diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jadwichna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Leszcze (pow. łęczycki, gm. Łęczyca), Leszcze

Samodzielna praca na stanowisku mechanik, naprawa samochodów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE W...

Więcej

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

naprawa pojazdów osobowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej

Mechanik maszyn budowlanych (m/k)

2024-06-12

Firma: Budimex SA

Miasto: Łódź

Opis stanowiska: Obsługa i bieżące utrzymanie oraz naprawy maszyn budowlanych i pojazdów Wymagania: Posiadasz doświadczenie w diagnozowaniu i naprawie usterek związanych z elektryką maszyn...

Więcej