Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Warszyce
Numer: StPr/20/1485
OBOWIĄZKI:

Konserwacja, wykonywania obsługi technicznej i naprawy silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych, ciężarowych, budowlanych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: naprawa samochodów ciężarowych
Uprawnienia: naprawa samochodów

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność obsługi technicznej i naprawy samochodów osobowych, ciężarowych, budowlanych [Inne] : Praca na terenie Województw Łódzkiego, Mazowieckiego, Opolskiego, Dolnośląskiego Konserwacja, wykonywania obsługi technicznej i naprawy silników oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych, ciężarowych, nudowlanych

Miejsce pracy:

Warszyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu