Praca: Mechanik pojazdów


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Mechanik pojazdów
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/1149
OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie usterek, naprawy pojazdów, wymiany części i podzespołów, wymiany płynów i olejów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Wymiana oleju, oświetlenia, pomoc przy naprawach pojazdów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

  • Dodane: wczoraj

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Zakres obowiązków: Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Drobne naprawy mechaniczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2022-11-28

Knapp Polska sp. z o.o.

łódzkie /
  • Zakres obowiązków: Montaż mechaniczny systemów przenośnikowych w obiektach przemysłowych Nasze wymagania/kwalifikacje Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub...

  • Dodane: 2022-11-28