Praca: Mechanik przemysłowy / Ślusarz maszynowy

Ogłoszenie numer: 2872196, z dnia 2019-12-10

R+S Group Sp. z o.o. jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec. Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia. W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 Pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidulanym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Mechanik przemysłowy / Ślusarz maszynowy

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Praca na terenie Niemiec - Frankfurt am Main
  • Konserwacja i uruchomienie maszyn i urządzeń
  • Montaż oraz przegląd wyposażenia i systemów technicznych
  • Identyfikacja i eliminacja usterek maszyn i systemów
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki
  • Gotowość do zmiany miejsca pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o prace
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 16,00€/h Brutto w zależności od kwalifikacji
  • Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • Dieta za każdy przepracowany dzień 10€ Netto
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
  • premie świąteczne i wakacyjne
  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
  • Płatny urlop 24 – 30 dni w roku
  • Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony
  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • Opieka koordynatora polskojęzycznego