Mechanik samochodów osobowych

2024-02-01

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0234
OBOWIĄZKI:
- obsługa pojazdów samochodowych- wymiana i konserwacje układów zawieszenia i hamulców- diagnostyki komputerowe- obsługa silnika- wymiana rozrządów -obsługa serwisowo-olejowa- umowa o pracę na czas określony: 12 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: MG.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane