Mechanik samochodowy


2024-05-28


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Opoczno

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0401
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA OGUMIENIA - SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZESERWIS FILTROWO - OLEJOWY, GEOMETRIA ZAWIESZENIA, WYMIANY ROZRZĄDÓW, NAPRAWY BIEŻĄCE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ NAPRAWY POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH.

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik / Elektromechanik

wczoraj

Firma: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa pojazdów ciężarowych Diagnostyka pojazdów ciężarowych Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych Nasze...

Więcej

Mechanik samochodowy

2024-06-08

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych do 3,5t- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy- umowa o pracę na czas określony: 1 rok Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Więcej