Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/20/1182
OBOWIĄZKI:

Naprawa i odbudowa samochodów osobowych (wewnętrznych i zewnętrznych elementów budowy).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość wewnętrznej budowy samochodów umiejętność obsługi samochodów

Miejsce pracy:

Rzgów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód