Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Kaleń
Numer: StPr/21/0174
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie pojazdów do naprawy, sprawdzanie pojazdów za pomocą urządzeń diagnostycznych

Miejsce pracy:

Kaleń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • Obsługa klimatyzacji (cały serwis układu zarówno obsługa czynnika, diagnostyka nieszczelności oraz czyszczenie układu), naprawa układów klimatyzacji, diagnostyka układu, szukanie...

  • Dodane: 2021-05-05

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • naprawa, konserwacja pojazdów, diagnozowanie usterek Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: umiejętność montażu, diagnozowania i serwisowania urządzeń i maszyn

  • Dodane: 2021-04-28

MOTOKARIERA S.C.

łódzkie / Łódź, Stryków
  • Opis stanowiska: diagnoza i naprawa usterek w pojazdach ciężarowych i naczepach obsługa bieżąca pojazdów ciężarowych i naczep wykonywanie bieżących napraw w pojazdach ciężarowych i...

  • Dodane: 2021-04-27

Emtor Spółka z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych, Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania:...