Praca: Mechanik samochodowy


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/1800
OBOWIĄZKI:

naprawa samochodów osobowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ENGNR POLAND. sp. z o. o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy : Holandia / Heerle Praca w lokalnej, ale bardzo pracowitej firmie. Poszukiwana jest osoba, która potrafi pracować ze wszystkimi markami samochodów i wykonywać wszechstronne...

  • Dodane: 2021-11-27

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • naprawa samochodów osobowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik

  • Dodane: 2021-11-22

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • naprawa pojazdów, wymiana płynów eksplatacyjnych, demontaż-montaż , dokonywanie przeglądów technicznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-11-22

Emtor Spółka z o.o.

łódzkie / Stryków
  • Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych, Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy Wymagania:...

  • Dodane: 2021-11-21