Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/22/1445
OBOWIĄZKI:
samodzielna naprawa i obsługa pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

samodzielna naprawa i serwis samochodów

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu