Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0310
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzenia do geometrii JOHN BEN V1200- obsługa komputera diagnostycznego VOV EVER LIFT oraz G-SCAN-2- obsługa podnośników samochodowych ATH- obsługa wyważarki BOSH WBE- obsługa demontażowi WERTHER - praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechanik samochodowy

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe: minimum 5 latsumienność, punktualność, dokładność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi