Praca: Mechatronik

CPF Culinar (dawniej: Fish Food Sp. z o.o.) jest firmą należącą do grupy kapitałowej CPF Poland S.A., działającej w sektorze FMCG która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Mechatronik
Miejsce pracy: Żeromin (gmina Tuszyn)

Główne zadania:

  • Uruchamianie nowych maszyn i linii technologicznych
  • Optymalizacja istniejących procesów
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • Analiza awarii i rozwiązywanie problemów
  • Odbiór techniczny instalacji zgodnie ze specyfikacją
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie o profilu Elektryka, Elektronika, Automatyka lub pokrewne lub minimum 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych, również zagranicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania wraz z pakietem benefitów
  • Możliwość rozwoju i stabilizacji zawodowej
  • Współpracę w młodym, ambitnym zespole w nowoczesnej i dynamicznej firmie