Praca: Merchandiser / Handlowiec

Ogłoszenie numer: 6062100, z dnia 2021-11-29

Firma handlowa (importer artykułów fotograficzno-papierniczo-biurowych)

zatrudni w ŁODZI osobę na stanowisko

Merchandiser / Handlowiec

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • współpraca z sieciami handlowymi
  • dbanie o ekspozycję towarów na półkach sklepowych
  • dbanie o odpowiedni zapas artykułów sprzedawanych przez firmę w marketach
  • aktywne promowanie sprzedaży produktów firmy
  • udział w okresowych inwentaryzacjach
  • współpraca z regionalnymi przedstawicielami handlowymi
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • silna motywacja do pracy
  • zorientowanie na realizację celów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • aktualna książeczka badań Sanepidu
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • różnorodną i pełną wyzwań pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie