Praca: Mistrz Serwisu

Mistrz Serwisu
Miejsce pracy: Łódź
ZADANIA:
  • nadzorowanie i kierowanie pracami zespołu napraw
  • wsparcie techniczne zespołu podczas napraw
  • weryfikacja jakości wykonanych napraw
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta
OCZEKIWANIA:
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • sumienność, dokładność w realizacji diagnostyki i napraw
  • umiejętność zarządzania zadaniami i zespołem
  • dbałość o wizerunek firmy
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany pakiet socjalny
  • dostęp do nowoczesnej technologii i niezbędne narzędzia do pracy
  • zdobywanie wiedzy i szkolenia autoryzowanych marek
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami oraz rozpatrzenia zgłoszeń zawierających poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (CV, list motywacyjny) oraz informacji
zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu przeprowadzenia postępowania
rekrutacyjnego na stanowisko [...] w „UNI-TRUCK” sp. z o.o.”