Praca: Mistrz/doradca serwisowy


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Mistrz/doradca serwisowy
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/22/0292
OBOWIĄZKI:
DORADCA SERWISOWY W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ROLDROB S.A.

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • Zakres obowiązków: Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu Utrzymywanie standardów jakościowych na każdym etapie procesu produkcji Kontrola zużycia surowców , materiałów...

  • Dodane: 2022-06-21

ManpowerGroup Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Oferta: Stabilna forma zatrudnienia ( umowa o pracę ) Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej spółce Możliwość korzystania z karty FitProfit Pakiet z...

  • Dodane: 2022-06-07

ROLDROB S.A.

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • Zakres obowiązków: Nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu Utrzymywanie standardów jakościowych na każdym etapie procesu produkcji Kontrola zużycia surowców , materiałów...

  • Dodane: 2022-05-29