Praca: Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Tubądzin Management Group Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy
Miejsce pracy: Cedrowice-Parcela

Obowiązki:

  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupowych dot. importu usług, WNT,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupowych krajowych przelewowych,
  • Rozliczanie i kontrola wydania towarów na cele reklamowe,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – finanse/rachunkowość lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Szybka dostępność do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Systemy rozwoju zawodowego i osobistego
  • Umowa na zastępstwo/Umowa o pracę
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"}