Młodsza pielegniarka/młodszy pielęgniarz/młodszy ratownik medyczny ambulatorium z izbą chorych

2024-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Łowicz

Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0159
OBOWIĄZKI:
prowadzenie nadzoru pielęgniarskiego nad osadzonymi w tym dokonywanie oględzin sanitarnych, organizowanie przyjęć lekarskich, wykonywanie zabiegów pilęgniarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, kandydaci po przejściu procedury kwalifikacyjnej będą przyjmowani do służby bezpośrednio w Zakładzie Karnym w Łowiczu

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 992 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu