Praca: Młodsza rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Młodsza rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/22/0839
OBOWIĄZKI:

Informowanie o świadczonych usługach medycznych, potwierdzanie wizyt pacjentów, pomoc przy prowadzeniu dokumentacji medycznej (segregacja oraz archiwizacja), rozliczanie pacjentów i innych płatników placówki, weryfikacja uprawnień i statusów ubezpieczeń pacjentów, inne doraźne zadania związane z działalnością poradni (lista potrzebnych materiałów, odbieranie poczty, sprawdzanie e-maili, prowadzenie korespondencji e-mail), dbanie o czystość w miejscu pracy (zgodnie z programem stażu). Dni i godziny odbywania stażu: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 lub 14:00-22:00, sobota 08:00-16:00 (40 godzin tygodniowo)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera, pisanie mail, dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie