Praca: Młodszy audytor wewnętrzny

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Młodszy audytor wewnętrzny
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/22/0183
OBOWIĄZKI:

Udział w zadaniach audytowych w ramach ustalonego rocznego planu audytu w Grupie Wielton. Wspieranie zespołu audytowego w prowadzonych kontrolach. Prowadzenie dokumentacji audytowej według standardów Audytu Wewnętrznego w Grupie Wielton. Dbanie o wysoką jakość usług świadczonych przez Audyt Wewnętrzny. Podnoszenie kwalifikacji z obszaru metodologii audytu oraz języka angielskiego. Obsługa programu Word i Excel. Sporządzanie protokołów i sprawozdań z audytu. Archiwizowanie dokumentacji. Pomoc w wykonywaniu kontroli zgodnie z instrukcją. Nauka audytu wewnętrznego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: księgowośc, administracja lub informatyka
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu