Praca: Młodszy kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Młodszy kucharz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0462
OBOWIĄZKI:
pomoc przy sporządzaniu różnego rodzaju potraw z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń dostępnych w zakładzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia,odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim