Praca: Młodszy operator linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Młodszy operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Smolice
Numer: StPr/22/0899
OBOWIĄZKI:
•Nadzór i kontrola parametrów procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych•Potwierdzanie produktów w programie SAP oraz wypełnianie raportów zmianowych •Udział w ogólnozakładowych programach ciągłego doskonalenia• Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera i internetu
Uprawnienia: dyspozycyjność, uczciwość.

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Doświadczenia przy obsłudze linii produkcyjnych w firmie telekomunikacyjno - produkcyjnej[Inne] : • dyspozycyjność: praca w systemie równoważnym , w tym w porze nocnej oraz weekendy i święta• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku młodszego operatora linii produkcyjnej

Miejsce pracy:

Smolice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu