Praca: Młodszy operator maszyn CNC

Jesteśmy częścią grupy Luma Automation zaufanego partnera największych firm z branży motoryzacyjnej z całego świata. Odlewnia Kutno Sp. z o.o. produkuje najwyższej jakości wyroby z żeliwa szarego i sferoidalnego, a także produkty rdzeniowe i bezrdzeniowe. Oferuje swoje wyroby dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu.

W związku z uruchomieniem nowego parku maszynowego CNC poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy operator maszyn CNC
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi takimi jak: suwmiarka, mikrometr, średnicówka,
  • Mile widziana umiejętność czytania ze rozumieniem dokumentacji technicznej,
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Chęć do rozwoju i szkoleń w zakresie obróbki CNC.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, karty przedpłacone, paczki dla dzieci pracowników itp.
Prosimy o załaczenie do dokumentów następujacej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez LUMA Automotive na rzecz wskazanych wyżej podmiotów”.

Zobacz podobne oferty

TNS Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: operator krawędziarki CNC; operator wiertarki CNC. Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność,...

  • Dodane: 2021-10-13

Odlewnia Kutno Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Obowiązki: Obsługa numerycznych maszyn obróbki skrawaniem, Przygotowanie do prawidłowego procesu obróbki: Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych przyrządów obróbczych, Współpraca z...

  • Dodane: 2021-09-27