Praca: Młodszy operator maszyn


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Młodszy operator maszyn
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/0738
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn do produkcji opakowań foliowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Dobrzelin
  • - obsługa mszyn; - dobieranie i selekcjonowanie surowców i półproduktów; posługiwanie się dokumnetacją techniczną; - zachowanie czystości maszyn na stanowisku pracy. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • drukowanie opakowań tekturowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-05-12

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • praca przy maszynach do produkcji drutu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2021-05-11

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Obsługa maszyn i praca na wózku widłowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem...

  • Dodane: 2021-05-10