Praca: Młodszy operator produkcji


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Młodszy operator produkcji
Miejsce pracy: Ksawerów
Numer: StPr/22/0594
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i procesów produkcyjnych, higiena maszyn, pomieszczeń, urządzeń oraz kontrola procesów produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Ksawerów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Lipce Reymontowskie
  • ROZŁADUNEK I ZAWIESZANIE ŻYWCA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Lipce Reymontowskie
  • PRACA PRZY LINII PRODUKCYJNEJ Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Smolice
  • •Nadzór i kontrola parametrów procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych•Potwierdzanie produktów w programie SAP oraz wypełnianie raportów zmianowych •Udział w ogólnozakładowych...

  • Dodane: 2022-06-23

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • - Realizacja założonego planu produkcyjnego - Koordynowanie pracy linii produkcyjnej - Obsługa paneli operatorskich - Obsługa i regulacja maszyn/urządzeń - Kontrola produktu pod względem...

  • Dodane: 2022-06-22