Praca: Młodszy referent w wydziale komunikacji

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Młodszy referent w wydziale komunikacji
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0077
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego,2. Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną3. Obsuga stanowiska do zapisywania interesantów oraz udzielania informacji,4. Archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole
Uprawnienia: znajomość pakietu biurowego
Uprawnienia: dyspozycyjność,samodzielność,komunikatywność,rzetelność,odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy