Praca: Młodszy referent w wydziale rolnictwa i ochrony środowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Młodszy referent w wydziale rolnictwa i ochrony środowiska
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0025
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie i wprowadzanie danych do rejestru spraw, 2. Archywizacja dokumentów,3. Obsługa wydziałowej poczty elektronicznej,4. Przygotowanie dokumentów archiwalnych do przekazania w związków z przyjęciem kompetencji starosty przez Państwowe Gospodarstwo Wodne WODY POLSKIE,5. Przygotowywanie zaświadczeń niezbędnych przy obrocie ziemią, dotyczących objęcia terenu uproszczonym planem urządzania lasu, co wynika z art. 3, art. 37a ust.1 ustawy z dnia 28 września o lasach,6. Przygotowanie korespondencji do wysyłki,7. Uczestniczenie w czynnościach związanych z realizacją kompetencji Wydziału,8. Przygotowanie wybranych dokumentów przed wydaniem,9. Organizacja działań w zakresie edukacji ekologicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: znajomość pakietu biurowego
Uprawnienia: odpowidzialność

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy